Laurenču sākumskolas šahistiem labi panākumi Siguldas novada skolnieku turnīrā

Sestdien, 3.martā, Siguldas novada kultūras namā pulcējās Siguldas novada 15 jaunie šahisti, lai pārbaudītu spēkus pirms nopietniem startiem Latvijas skolu šaha olimpiādē un Siguldas Valsts ģimnāzijas 3.atklātajā čempionātā ātrajā šahā.
Trīs dalībnieki sasniedza lielisku rezultātu – 6 punkti no 7 iespējamiem, un, noskaidrojot papildus rādītājus, par turnīra uzvarētāju tika atzīts Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.a klases audzēknis Pēteris Kazainis. Otrā vieta tika piešķirta Laurenču sākumskolas 5.c klases skolniekam Valteram Veinbergam, bet trešo vietu ieņēma Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b klases skolnieks Krišjānis Gercāns. 4.vietu ieguva Laurenču sākumskolas 5.c klases skolēns Artūrs Ercmanis.
Par turnīra norisi rūpējās Siguldas šaha kluba vadītājs Visvaldis Gercāns, kā arī Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1. pamatskolas šaha pulciņu vadītāji – Sandra Harlinska un Artūrs Mihailovs. Balvas turnīra labākajiem šahistiem bijā sarūpējuši SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” un Siguldas šaha klubs. Iegūtā pieredze sacensībās noderēs, gatavojoties nākamajiem startiem un, jo īpaši, Siguldas Valsts ģimnāzijas 3.atklātajam čempionātam ātrajā šahā, kas norisināsies 2018.gada 16.martā. Labākie Siguldas jaunie šahisti piedalīsies Latvijas skolu šaha olimpiādes 2.kārtas Vidzemes reģiona sacensībās, kas norisināsies Siguldas 1.pamatskolā 19.aprīlī.
Detalizēti turnīra rezultāti ir skatāmi šeit!

Informāciju sagatavoja Sandra Harlinska