Laurēni piedalās Jauno pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē!”

5.martā seši Laurenču sākumskolas skolēni devās uz Jauno pētnieku forumu “Skolēni eksperimentē!”, ko organizē Rīgas Dabaszinību skola. Forums norisinājās modernajā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā, un tajā piedalījās ap diviem simtiem 1.-9.klašu skolēnu no visas Latvijas. Dienas pirmajā pusē kā īstā zinātniskā konferencē skolēni prezentēja savus pētījumus Dabaszinātņu centra auditorijās un vērtēja citu dalībnieku uzstāšanos. Savukārt pēc labi padarīta darba sekoja ķīmijas studentu demonstrēti eksperimenti ķīmijas laboratorijās. Diena bija satraukuma, jaunu iespaidu un interesantu vērojumu pilna.
Laurenču sākumskolas skolnieces Annija Auziņa, Patrīcija Buša un Evelīna Marta Druvnese (4.b) par pētījumu “Plaušu dzīvības tilpums mūsu klases skolēniem”, kā arī Elza Petrovska un Laura Cakule (6. kl.) par pētījumu “Elektrības patēriņš un taupīšanas iespējas mūsu mājās” ieguva pateicības. Savukārt Bruno Georgs Rautenbergs (5.b) par pētījumu “Ogļskābās gāzes koncentrācija Laurenču sākumskolā” ieguva godpilno pirmo vietu!
Lepojamies ar visiem laurēniem par parādīto mērķtiecību un drosmi!

Informāciju sagatavoja dabaszinību skolotāja Madara Alberte-Habermane