Laurenču sākumskolā aizvadīta radoši pētniecisko darbu skate

20.martā Laurenču sākumskolā notika radoši pētniecisko darbu skate, kurā tika prezentēti deviņi darbi:

• 3.a klases skolniece Dora Vanaga “Deju grupa A-Zarts”
  • 3.b klases skolēns Henrijs Polis “Stalaktīti un stalagmīti”
  • 3.c klases skolēns Kristers Ernests Zīle “Lasis”
  • 4.a klases skolnieces Laura Nuķe un Jasmīna Putniņa “Cukura ietekme uz cilvēka organismu”
  • 4.b klases skolnieces Patrīcija Buša un Annija Auziņa “Plaušu dzīvības tilpums mūsu klases skolēniem”
  • 4.c klases skolniece Paula Gintere “Peldēšana”
  • 5.a/c klases skolēni Estere Bērzone un Ralfs Reiters “Kropotkinu dzimta un tās ietekme Siguldas attīstībā. Zudušajā vēstures mantojumā – Šveices iela”
  • 5.b klases skolēns Bruno Georgs Rautenbergs “CO2 koncentrācija Laurenču sākumskolā”
  • 6.klases skolniece Laura Cakule “Elektrības patēriņš un taupīšanas iespējas mūsu mājās”

Uz Siguldas novada radoši pētniecisko darbu skati tālāk izvirzīti:

Dora Vanaga
Henrijs Polis