Laurenču sākumskolā aizvadīta Baltu valstu literatūras nedēļa

No 26.līdz 30.martam Laurenču sākumskola jau otro gadu pēc kārtas piedalījās Lietuvas Jonavas rajona skolu bibliotēku projektā, rīkojot kaimiņvalstu  autoru grāmatu lasījumus, lai popularizētu Latvijas un Lietuvas literatūru, kultūru, starpkultūru sakarus un sadarbību, kā arī šogad atzīmētu abu valstu simtgades.
Nedēļas laikā skolēniem bija iespēja apmeklēt skolas bibliotēkas organizētos pasākumus, literatūras stundās iepazīt un lasīt Lietuvas autoru sarakstītās bērnu un jauniešu grāmatas. Projekts tika īstenots Starptautiskās bērnu grāmatas dienas priekšvakarā, kas šogad bija arī nedēļa pirms Lieldienām un Laurenču sākumskolā – Krāsu nedēļa, tādēļ ceturtdiena, 29.marts, bija pasludināta par Lietuvas krāsu dienu, kas atspoguļoja Lietuvas karoga trīs krāsas – dzeltenu, zaļu un sarkanu.
Paldies par atsaucību skolēniem, klašu audzinātājiem,  latviešu valodas un literatūras skolotājām Agnesei Poļakovai un  Sigitai Polei, kā arī mūzikas skolotājai Anitai Bērziņai par muzikālā sveiciena sagatavošanu!
Su šventom velykom jeb Svētītas Lieldienas!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica