Laurenču sākumskolās viesojas portāla uzdevumi.lv pāstāvis

9.aprīlī Laurenču sākumskolā viesojās portāla uzdevumi.lv pārstāvis Normunds Vilce. Kopš februāra sākuma visiem Laurenču sākumskolas skolēniem bija pieejams portāla PROF pakalpojums, kas kalpo kā digitāls privātskolotājs, izskaidrojot uzdevuma risinājuma soļus, dodot skolēnam iespēju patstāvīgi atkārtot mācību vielu visās klašu grupās un visos svarīgākajos priekšmetos, izvēloties no vairāk nekā diviem miljoniem uzdevumu variantu, kā arī teorijas materiālus un zināšanu pārbaudes testus. Laurenču sākumskola nepilnu divu mēnešu laikā Latvijas izglītības iestāžu reitingā no 400.vietas pakāpās uz augsto 5.vietu, sasniedzot arī 1.vietu starp visām Siguldas novada izglītības iestādēm.
Tikšanās reizē uzdevumi.lv pārstāvis apsveica Laurenču sākumskolu ar grandiozu izaugsmi, kā arī apsveica aktīvākos skolas skolēnus un skolotājus, pasniedzot dāvanas un pateicības rakstus. Trīs aktīvākās Laurenču sākumskolas klases vidēji nopelnīja 16500 punktus, bet trīs aktīvākie skolas skolēni – 3138 punktus.
Sakām lielu paldies visiem neatlaidīgajiem un mēŗktiecīgajiem Laurenču sākumskolas skolēniem un skolotājiem par sasniegtajiem rezultātiem!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece