Dabaszinību pulciņš viesojas Rīgas Zoodārzā

25.aprīlī dabaszinību pulciņa dalībnieki no 1. un 2.klases devās uz izzinošu mācību nodarbību Rīgas Zoodārzā. Zinošu speciālistu vadībā skolēni apguva, kas ir pasaules siltuma joslas, kādas  ir to dabas ainavas un kādi dzīvnieki dzīvo katrā no tām, turklāt apgūstot, kādi ir īpašie dzīvnieku pielāgojumi, lai varētu dzīvot karstumā vai aukstumā. Interesantākā daļa bija iepazīšanās ar pašiem dzīvniekiem klātienē – sarkanausu bruņurupuci un leopardgekonu, kā arī citiem zoodārzā mītošajiem iemītniekiem. Pēc labi padarīta darba skolēniem kā jauks notikums bija arī brīdis rotaļlaukumā. Paldies visiem pacietīgajiem ekskursijas dalībniekiem!

Informāciju sagatavoja dabaszinību pulciņa vadītāja Daina Bojāre