Laurenču sākumskolā noslēgušās Teātra dienas

26.aprīļa vakarā Laurenču sākumskolā noslēdzās tradicionālās Teātra dienas, kas šogad skatītājiem piedāvāja piecas izrādes 1.-6.klašu skolēnu izpildījumā. Aktieri iepazīstināja gan ar sētas Rekša, eža Pukšķa un mazā rūķīša piedzīvojumiem izrādēs “Mūsu sētas Reksis”, “Eža Pukšķa zelta zābaciņi” un “Rūķīša pavasaris”, gan vēstīja par upes dieva Kēfisa un nimfas Leiriopes skaisto dēlu Narcisu, kuram tuvojas kāzu diena, bet Medūzas noburts, viņš ieskatās spogulī un iemīlas pats sevī G.Frīdenfeldes pasaku lugā “Medūzas lāsts” (pēc A.Sakses pasakas “Narcise” motīviem). Kā noslēdzošā no izrādēm bija G.Frīdenfeldes luga “Žurku vecmāmiņa Otīlija un viņas mazbērni”, kas skatītājiem atklāja spraigu notikumu virpuli žurku mājā.

Sakām lielu paldies teātra pulciņa vadītājai Guntai Suhanovai par ieguldīto darbu, kā arī skolēnu vecākiem par atbalstu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece