Aicinām pieteikties nometnei 5.un 6.klašu skolēnus!

No 30.jūlija līdz 3.augustam Laurenču sākumskolā notiks Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrības organizētā nometne 5. un 6.klašu skolēniem „Laurēni”. Nometnes laikā skolēni tiks iepazīstināti ar veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, būs iespēja darboties meistarklasēs, kas sekmēs izpratni par veselīga uztura nozīmi ikdienā, kā arī pilnveidot zināšanas par fizisko aktivitāšu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka attīstību, dodoties pārgājienos, apmeklējot piedzīvojumu parku “Tarzāns” un piedaloties komandu saliedēšanas uzdevumos, kā arī ekskursijas ietvaros apmeklējot bioloģiski sertificētu zemnieku saimniecību.
Pieteikšanās nometnei sāksies 4.jūnija plkst.10:00 un ilgs līdz 5.jūnija plkst.16.00, iesniedzot elektronisku pieteikumu šeithttps://goo.gl/forms/Qn4toNOHtU71xfrY2
Plašāka informācija pieejama pie nometnes vadītājas Vanesas Čeičinieces, rakstot uz e-pasta adresi vanesa.ceiciniece@sigulda.lv. Vietu skaits ir ierobežots!

Sīkāka informācija ir nosūtīta e-klasē!

Nometne tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.