Nometnes “Laurēni II” (ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros) 2.diena

Nometnes “Laurēni II” (ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros) otrā diena iesākās ar aktīvu rīta rosmi kopā ar skolotāju Paul Luis Popa. Pēc īsas iesildīšanās nometnes dalībnieki izspēlēja vairākas spēles, kas pilnveidoja kustību koordināciju un kustību precizitāti.
Dienas turpinājumā uztura speciālistes Ingas Mauriņas vadībā nometnes dalībnieki uzzināja daudz jaunas informācijas par uztura piramīdu, vitamīniem un citām uzturvielām, kas ir ikdienas uztura sastāvā, labprāt dalījās savā pieredzē par ēšanas paradumiem un uzdeva sevi interesējošus jautājumus, bet nometnes pedagogu vadībā tika veikts praktisks pētījums, cik daudz cukura satur dažādi ikdienas uzturā bieži sastopami pārtikas produkti. Dienas noslēguma daļā nometnes dalībniekiem bija iespēja piedalīties “Sēklu muss” veselīgo našķu meistarklasē, pašiem izgatavojot veselīgus saldumus no žāvētiem augļiem un sēklām.
Paldies “Sēklu muss” vadītājai Agnesei Nazarecai par interesanto un garšīgo nodarbību, kā arī Ingai Mauriņai par vērtīgo lekciju!

Informāciju sagatavoja nometnes vadītāja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: