Laurēni piedalās Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākumā

6.septembrī Laurenču sākumskolas 5.un 6.klašu pārstāvji kopā ar vairākiem tūkstošiem skolēnu no visas Latvijas piedalījās Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākumā “Arēnā Rīga”. Darbojoties dažādās darbnīcās, skolēniem bija iespēja atklāt Latvijas daudzveidību, sasniegumus, inovācijas, kultūru, vēsturi un tradīcijas. Pasākuma dalībniekus uzrunāja Ministru prezidents Māris Kučinskis, Kultūras ministre Dace Melbārde un Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, bet dienas noslēgumā dalībniekus iepriecināja krāšņs atklāšanas koncerts.

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece