Laurenču sākumskolas skolēnu dzejoļi iekļauti Dzejas gadagrāmatā “Garā pupa 2018”

10.septembrī Mūzikas namā Daile notika Dzejas gadagrāmatas bērniem “Garā pupa 2018” atklāšanas, svētki, kuros tika uzaicināti piedalīties arī trīs Laurenču sākumskolas skolēni – Francis Bojārs (3.a klase), Alise Bērziņa (4.b klase) un Marija Balode (4.a klase), kuru dzejoļi ir iekļauti grāmatas krājumā.
“Krājums “Garā pupa” ik gadu Dzejas dienās ļauj mums pakāpties, lai ielūkotos pa brīnumlogu dzejoļu pasaulē un saredzētu, kā dzīvo un kurp tiecas dzeja bērniem ”-  tā par šo krājumu saka  Paula Jansone, Biedrības “Ascendum”   projektu vadītāja. Grāmatas atvēršanas svētkos, ko vadīja “Garās pupas” sastādītāja Inese Zandere, piedalījās dzejnieki un atdzejotāji, kuru darbi publicēti jaunajā krājumā, visiem bija iespēja klausīties pašu autoru dzejas lasījumos, kā arī, pareizi atbildot uz jautājumiem, pirmajiem iegūt jauno krājumu. Biedrība “Ascendum” ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu gadagrāmatu jau piekto gadu izdod un dāvina pa eksemplāram arī katrai skolai un publiskai bibliotēkai.
Paldies skolotājām un skolēnu ģimenēm par atbalstu!

Aicinām visus interesentus skolas bibliotēkā iepazīties ar jauno Dzejas krājumu, mūsu skolēnu un citiem tur iekļautiem dzejoļiem. 

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: