Laurenču sākumskolas Gada klase dodas ekskursijā uz Līgatni

Laurenču sākumskolas 4.a klases skolēni, piedaloties Siguldas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā „Gada labākā klase Siguldas novadā 2017./2018.mācību gadā (1.-4.klašu grupā)”, ieguva nomināciju „Gada klase” un 18.septembrī izmantoja iespēju doties aktīvā ekskursijā uz Līgatni.
Kopā ar jauno klases audzinātāju Santu Bērziņu un skolotāju Inetu Socku, kuras vadībā pagājušajā mācību gadā tika iegūta godpilnā nominācija, skolēni devās mežonīgās Līgatnes izpētē pa dabas takām, šķērsoja upi un izložņāja alas, kas agrāk vietējiem kalpoja kā pagrabi, kā arī apskatīja Līgatnes Papīrfabriku. Pēc aktīvās divu stundu pastaigas visi kopā pusdienoja Līgatnes centrā pie dīķa, baudot skaisto dabu un laiku kopā, bet ekskursijas noslēgumā skolēni un skolotājas izpriecājās tīklos virs koku galotnēm Līgatnes “Tīklu parkā”.
Paldies visai “Tīklu parks” komandai par viesmīlīgo uzņemšanu un Siguldas novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu ekskursijas rīkošanai!

Informāciju sagatavoja skolotājas Santa Bērziņa un Ineta Socka