Laurēni piedalās “Olimpiskajā dienā 2018”

21.septembrī visā Latvijā norisinājās dažādas “Olimpiskās dienas 2018” aktivitātes. Kamēr Laurenču sākumskolas 3. un 4.klašu skolēni piedalījās Siguldas Sporta skolas rīkotajā pasākumā novada skolēniem Siguldas Sporta centrā, skolā palikušie laurēni izmantoja iespēju kopīgi izkustēties skolas zālē, vingrojot Olimpiskās rīta vingrošanas kompleksu, kura mērķis bija atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Ar “Olimpisko dienu 2018” arī šogad sākas “Eiropas Sporta nedēļas” pasākumu programma. “Eiropas Sporta nedēļa” norisināsies 22.-29.septembrī un tās mērķis būs veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tiks aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece