Laurenču sākumskolā atzīmēta Eiropas Valodu diena

26.septembra pēcpusdienā Laurenču sākumskolā kopīgi tika atzīmēta Eiropas Valodu diena, kas ir gadskārtējs pasākums, kurā cildina valodu daudzveidību šajā pasaules daļā, kurā lieto vairāk nekā 200 Eiropas valodu, 24 oficiālās Eiropas Savienības valodas, aptuveni 60 reģionālās un mazākumtautību valodas. Par godu šai dienai Laurenču sākumskolā tika rīkota Eiropas Valodu dienas viktorīna, kurā skolēniem bija jāatbild uz dažādiem interesantiem jautājumiem par citu valstu kultūru, valodu un dzīvesveidu. 4.-6.klašu skolēni darbojās grupās, pārstāvot kādu no Eiropas valstīm, piemēram, Lielbritāniju, Vāciju, Zviedriju, Austriju, Portugāli un citas. 1.-3.klašu skolēni kopā ar angļu valodas skolotāju veidoja Eiropas Valodu dienas karogu – sauli, kuras vidū tika ierakstīts vārds “sveiks” dažādās valodās.
Paldies Laurenču sākumskolas svešvalodu metodiskajai komisijai par iniciatīvu!

Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja Agnese Rukkalne