5.a klase pavada rudenīgu dienu komandas saliedēšanas pasākumā

10.oktobri Laurenču sākumskolas 5.a klase pavadīja komandas saliedēšanas pasākumā. Diena iesākās ar uzdevumu, kas sevī ietvēra kastu torņa būvēšanu un savu baiļu pārvarēšanu, atrodoties ikdienā neierastā augstumā. Sasniegtais rekords – tornis ar 14 kastēm! Dienas turpinājumā skolēni devās nelielā pārgājienā ar orientēšanās uzdevumu, meklējot kontrolpunktus un sadarbojoties  komandās par četriem līdz pieciem skolēniem. Visiem satiekoties pie Velnalas, tika aizvadīts jauks pikniks pie ugunskura, kas sasildīja skaistajā, bet nedaudz vēsajā rudens dienā! Dienas noslēgumā skolēni, atskatoties uz kopā pavadīto laiku, atzina, ka ir daudz smējušies, pat pēc piecu gadu kopā būšanas uzzinājuši kaut ko jaunu par saviem klasesbiedriem un vismaz nedaudz pārvarējuši nedrošību atsevišķās situācijās, sajūtot klasesbiedru atbalstu!
Sakām lielu paldies trenerim Gatim Kalniņam par pasākuma plānošanu un organizēšanu!

Informāciju sagatavoja 5.a klases audzinātāja Vanesa Čeičiniece