Lasītāju klubiņš iesaistās lasītveicināšanas programmā “Mūsu mazā bibliotēka”

Laurenču sākumskolas Lasītāju klubiņš iesaistījies Izdevniecības “Liels un mazs” uzsāktajā lasītveicināšanas programmā “Mūsu mazā bibliotēka” pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Projekts ilgs līdz 2019.gada maijam un šajā projektā tika aicinātas iesaistīties visas Latvijas bibliotēkas, skolas un pirmsskolas. “Mūsu mazās bibliotēkas” mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju, kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm. Skolēniem būs iespēja ar dažādu aktivitāšu palīdzību iedziļināties grāmatas tekstā un ilustrācijās, tās pētot un analizējot, kā arī tuvāk iepazīt katras grāmatas autora biogrāfiju, valsti, ko autors pārstāv, kā arī radoši izpausties projekta ietvaros izgatavotās darba burtnīcās. Projekta laikā ieplānotas arī grāmatas autoru vizītes Latvijā. Grāmatas, kas iekļautas “Mūsu mazajā bibliotēkā”:

• Pšemislavs Vehterovičs, Marta Ludviševska “Vista vai ola?” (tulk. Ingmāra Balode)
  • Pšemislavs Vehterovičs, Emilija Džubaka “Lūdzu, apskauj mani” (tulk. Ingmāra Balode)
  • Majda Korena, Agata Dudeka “Uzvāri man pasaciņu!” (tulk. Māra Gredzena)
  • Peters Svetina, Damjans Stepančičs “Brīnumu gredzens” (tulk. Mara Gredzena)
  • Hilli Randa, Katerīne Zaripa “Sniegbaltais un ogļmelnais” (tulk. Maima Grīnberga)
  • Mārtiņš Zutis “Nenotikušais atklājums”.

Informāciju sagatavoja Laurenču sākumskolas bibliotekāre Marita Veica