Kā laurēni sagaidīja valsts svētkus

Jaunāko klašu skolēni Latvijas dzimšanas dienu sagaidīja ar dzejoļu sacerēšanu par godu Latvijai, dalību glītrakstu konkursā “Latvijai 100”, latviešu filmu skatīšanos, skaisto Siguldas skatu iemūžināšanu fotogrāfijās, latvju spēka zīmju veidošanu un dažādu gardumu cepšanu. Tāpat skolēni darbojās arī krāsaino smilšu darbnīcā, veidojot košas un skaistas smilšu aplikācijas. 3.klašu skolēni piedalījās klases audzinātāju organizētā konkursā “Gudrais latvietis”, noskaidrojot pašus erudītākos.
Angļu valodas stundās un pulciņā skolēni meklēja dažādus interesantus faktus par Latviju un pildīja testu, uzzinot, ka Latvijā ir pasaulē garākās sievietes, diezgan ātrs internets un to, ka džinsu audums ir rīdzinieka izgudrots. Tāpat pie vecāko klašu skolēniem viesojās Valmieras drāmas teātra aktrise Inese Pudža, kura pastāstīja par savu skolas laiku, ceļu uz aktrises karjeru un labprāt atbildēja uz dažādiem skolēnu jautājumiem gan par dzīves jēgu, gan par saviem mīļākajiem mācību priekšmetiem skolā.
Skolas bibliotekāre Marita Veica skolēnus aicināja piedalīties iniciatīvā “Apjoz tautasdziesmu jostu Latvijai”, kā rezultātā tapa skaista Latvijas kontūra ar pašām mīļākajām tautasdziesmām, bet 1.-3.klašu korpusā vēl līdz 22.novembrim apskatāma arī Latvijas Kara muzeja izstāde “Lāčplēša kara ordeņa kavalieru ģimenes”.

Informāciju apkopoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: