Lasītāju klubiņa aktivitātes pirmssvētku laikā

Lasītāju klubiņš iesācis svētku gaidīšanas laiku ar Ziemassvētku stāstu kalendāru un Ziemassvētku kartīšu izgatavošanu pašiem tuvākajiem. Šogad skolas bibliotēkā svētku brīnums slēpjas aiz 24 lodziņiem, kuros atklājas kāda Ziemassvētku stāsta vai dzejoļa fragments, ja, to izlasot, skolēnam rodas interese par šo darbu, tad skolēniem ir iespēja paņemt attiecīgo grāmatu un stāstu vai dzejoli izlasīt līdz galam.
Tāpat Lasītāju klubiņš iestājas par to, ka tehnoloģiju laikmetā ir tik svarīgi svētkos un ikdienā atcerēties par saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem un savu uzmanību izrādīt ar kādu labu darbu vai skaisti noformētu, ar roku rakstītu vēstulīti vai kartīti. To skolēni šajā tikšanās reizē arī izdarīja – izpagatavoja apsveikuma kartītes un no Adventa kalendāra krājumiem izvēlējās skaistāko dzejoli, ko tajās ierakstīt. Paldies blogerei Maijai par Adventa kalendāra ideju!
Lai mierpilns un sirsnīgiem stāstiem bagāts šis pirmssvētku laiks!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica