4.klases Vērtību stundā tiekas ar biedrības “Cerību spārni” vadītāju

7. februāra pēcpusdienā Laurenču sākumskolas 4. klašu skolēni savas audzināšanas stundas “Vērtība. Cilvēks. Citādais.” ietvaros tikās ar biedrības “Cerību spārni” vadītāju Evu Viļkinu. Skolēni uzzināja, kā radās ideja par biedrības izveidošanu, kas ir tie, kuriem viņi sniedz palīdzību, kā arī to, ka biedrības cilvēku ražoto var nopirkt labdarības veikalā “Visi var!”. Viļkinas kundze pastāstīja arī par labajiem līdzcilveku darbiem biedrības labā, parādīja dažādas video filmiņas no viņu ikdienas un kopīgajām aktivitātēm. Noslēgumā bērni uzdeva dažādus jautājumus, kā arī izteica vēlmi palīdzēt ar kancelejas precēm vai brīvprātīgo darbu.
Skolēni paši atzina, ka šī bija vērtīga tikšanās, jo deva iespēju apzināties, ka esam veseli un laimīgi, kas patiesībā ir pats galvenais!
Paldies Evai Viļķinai par iespēju satikties!

Informāciju sagatavoja skolotāja Santa Bērziņa