Laurenču sākumskolas skolēni piedalās “Ekoskolu Ziemas forumā”

No 22.līdz 24.februārim Valmieras sākumskolā pulcējās vairāk nekā 200 dalībnieku no Ekoskolām visā Latvijā. Vides izglītības fonda organizētais “Ekoskolu Ziemas forums” jau ir kļuvis par tradīciju, taču šogad pasākuma programma bija papildināta ar īpašām aktivitātēm, kas veltītas starptautiskās Ekoskolu programmas 25 gadu jubilejai.
“Ekoskolu Ziemas forumā” Laurenču sākumskolu pārstāvēja 5.a klases skolniece Laura Nuķe un 5.b klases skolniece Annija Auziņa, un dabaszinību skolotāja Dace Purviņa. Foruma trīs dienu programmā norisinājās izglītojošas un interaktīvas vides nodarbības, pieredzes apmaiņas sesijas, atraktīvi komandu uzdevumi un saliedēšanās aktivitātes, kam ir būtiska loma skolu sadarbības veicināšanā.
Semināra izglītojošajā daļā bija dažādi praktiski, ikdienai pietuvināti temati, kas palīdzēja dalībniekiem izprast nozīmīgus vides jautājumus un savas iespējas vides resursu ilgtspējīgā izmantošanā, piemēram, jautājumā par dabiskajām pļavām un uzturā lietojamiem pļavas augiem dalībnieki tika rosināti izzināt bioloģiskās daudzveidības vērtību gan katram individuāli, gan Baltijas reģiona un pasaules mērogā. Meistardarbnīcās eksperti dalījās ar vērtīgiem padomiem videi draudzīgu ēdienu gatavošanā, līderībā, vides komunikācijā un citos jautājumos.

Informāciju sagatavoja skolotāja Dace Purviņa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: