Laurēni piedalās konkursā “Zaļais restarts II”

Piedaloties AS “Latvijas Zaļais punkts” konkursā “Zaļais restarts II”, 1.a un 5.a klases skolēni ir radījuši jaunas lietas no otrreiz izmantojamiem materiāliem. 1.a klases skolēni pie kopdarba – paklāja no vairs nevajadzīgiem T-krekliem, strādāja, izmantojot starpbrīžus, jo bija patiešām ieinteresēti atklāt, kā rezultāts var būt noderīgs un vienlaicīgi saudzēt dabu.

Savukārt 5.a klases skolēni izveidoja atmiņas un uzmanības spēli, izmantojot izlietoto guaša bundžiņu korķīšus. Spēle tika uzdāvināta skolas bibliotēkai, kur to varēs izmantot jebkurš interesents.
1.a klase saka paldies Timotejam un māmiņai Karīnai par ideju un palīdzību darba izpildījumā!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece un Ineta Buķele