2.c klase apmeklē Dabas muzeju

21.martā 2.c klase projekta „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros devās uz Dabas muzeju Rīgā. Skolēni piedalījās izglītojošā mācību nodarbībā par Āpsi un viņa kaimiņiem caur gadalaiku ritējumu. Pēc pusdienām, kuras skolēni aizvadīja fotogalerijā, apskatot skaistas dzīvnieku fotogrāfijas, skolēni devās iepazīt Dabas muzeja piedāvātās modernās un interaktīvās ekspozīcijas, kā arī daudzveidīgās izstādes un dabas bagātību kolekcijas. Skolēni bija gandarīti par pavadīto dienu, kuras laikā ieguva daudzveidīgu informāciju un papildināja zināšanas, kas noderēs ne tikai dabaszinību, bet arī citās mācību stundās!

Informāciju sagatavoja skolotāja Agrita Garā