4.-6.klašu skolēni apmeklē Latvijas Nacionālo teātri

20190409_1142269.aprīlī Laurenču sākumskolas 4.-6.klašu skolēni devās uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Savādais atgadījums ar suni naktī”, kas stāstīja par pusaugu zēnu Kristoferu, kurš brīnišķīgi orientējas skaitļos un kuram padodas matemātika, bet nepatīk, ka viņam pieskaras, nepatīk svešinieki, dzeltenā un brūnā krāsa, kā arī bieži ir problēmas izprast citu emocijas. Izrādes laikā skatītājiem bija iespēja paraudzīties uz pasauli no vairākiem skatapunktiem un meklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kā vecākiem sadzīvot ar neparastu bērnu, kuram ir pavisam citāds skatījums uz ikdienas notikumiem.
Paldies Lienei Klišānei par iniciatīvu un Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece