Laurenču sākumskolā viesojas Kurzemes Democentrs

8.maijā pie 4.-6.klašu skolēniem viesojās Kurzemes Democentra pārstāvji, kas vadīja izzinošas nodarbības. Nodarbībās skolēni iejutās ne tikai vides pētnieku un pasaules glābēju ādās, bet arī attīstīja valsts pārvaldnieku, uzņēmumu vadītāju prasmes un kompetences, žurnālistu gandarījumu, turot rokās pašu radītu avīzi, kā arī sportistu ikdienas adrenalīnu, tiecoties pēc labākā rezultāta. Aktivitātes tēma bija klimata pārmaiņas, energoefektivitāte un zaļo tehnoloģiju praktiska pielietošana skolas mācību procesā. Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāvji informēja skolēnus par izglītojošo tehnoloģiju tapšanas procesu, mērķiem un pielietošanu skolas mācību procesā.
Vēlāk tika organizēta aktīva un izglītojoša spēle – zinātnes un tehnoloģiju muzeja Kurzemes Democentrs “klimata (iz)aicinājums”. Sadaloties komandās, skolēni varēja piedalīties izglītojošā spēlē, kura attīsta mūsdienīga IKT nozares profesionāļa prasmes – stratēģisko domāšanu un ātru lēmumu pieņemšanu, būt uzmanīgam un acīgam, strādāt komandā, spēt elastīgi domāt, prast pielietot skolā iegūtās matemātikas un dabaszinātņu zināšanas praksē.
Paldies Kurzemes Democentra pārstāvjiem un Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu, kā arī Laurneču sākumskolas matemātikas un dabaszinību metodiskajai komisijai par iniciatīvu!

Informāciju sagatavoja skolotāja Diāna Judze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: