Aicinām pieteikties nometnei 4.un 5.klašu skolēnus!

No 5.līdz 9.augustam Laurenču sākumskolā notiks Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrības organizētā nometne 4. un 5.klašu skolēniem „Veselā laurēnā vesels gars”. Nometnes laikā skolēni tiks iepazīstināti ar veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, būs iespēja darboties meistarklasēs, kas sekmēs izpratni par veselīga uztura nozīmi ikdienā, kā arī pilnveidot zināšanas par fizisko aktivitāšu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka attīstību, piedaloties daudzveidīgās rītarosmēs, dodoties pārgājienā, piedaloties komandu saliedēšanas uzdevumos un ekskursijas ietvaros apmeklējot Rāmkalnu ražotni un Siguldas futbolgolfa parku.
Pieteikšanās nometnei sāksies 20.maija plkst.8.00 un ilgs līdz 22.maija plkst.12.00, iesniedzot elektronisku pieteikumu šeit: https://forms.gle/tSpoUbWLjGFagZ1R8
Plašāka informācija pieejama pie nometnes vadītājas Vanesas Čeičinieces, rakstot uz e-pasta adresi vanesa.ceiciniece@sigulda.lv.
Sīkāka informācija nosūtīta arī e-klasē!
Nometne tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” laikā.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: