Laurenču sākumskolā sākusies nometne “Veselā laurēnā vesels gars”

10.jūnijā Laurenču sākumskolā sākās Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrības rīkotā nometne “Veselā laurēnā vesels gars” ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. Dienas pirmajā pusē nometnes dalībnieki ar dažādu uzdevumu palīdzību centās raksturot un analizēt savu dzīvesveidu, papildināja savas zināšanas par uztura un fizisko aktivitāšu jautājumiem, veidojot radošu darbu “Veselības karte”, kas visas nedēļas garumā tiks papildināta ar jauniegūto informāciju. Tāpat katra grupa izveidoja savu karogu un labāk iepazina viens otru, pastāstot par savu mīļāko krāsu, gadalaiku u.tml. Dienas otrajā pusē saliedēšanas trenera Gata Kalniņa vadībā nometnes dalībniekiem bija iespēja attīstīt savas sadarbības un komunikācijas prasmes, veicot dažādus uzdevumus, kas ļāva saliedēties kā komandai un izprast katra komandas dalībnieka ieguldījumu kopīga mērķa sasniegšanā.

Informāciju sagatavoja nometnes vadītāja Vanesa Čeičiniece