Siguldas 83.Skautu un gaidu vienības pārstāvji tiekas ar Latvijas Republikas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni

Trešdien, 26.jūnijā, Rīgas pilī uz savas prezidentūras atvadu vizīti tika ielūgti Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas vienību pārstāviji. Siguldas 83. Skautu un gaidu vienību šajā ciemošanās reizē pārstāvēja Laurenču sākumskolas skolēni – vienības mazskauts Austris Grīnvalds un guntiņa Evelīna Marta Druvnese. Tikšanās sākumā visi aicinātie viesi pulcējās Ģerboņu zālē, kur notika prezentācija par prezidenta kancelejas darbu. Pēc tam Valsts prezidents adjutanta pavadībā ieradās Ģerboņu zālē un teica svinīgo uzrunu viesiem. Tikšanās laikā Prezidents pateicās par ļoti veiksmīgo sadarbību ar Latvijas Skautu un gaidu centrālo organizāciju – lielāko bērnu un jauniešu nevalstisko organizāciju Latvijā. Savukārt kā pateicību no Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas tās vadītāja Agnija Jansone prezidentam uzdāvināja īpašo skautu un gaidukaklautu. Pēc tikšanās katras vienības pārstāvji fotografējās ar Valsts prezidenu un vēlāk devās ekskursijā pa Rīgas pili. Mūsu vienības jauniešiem šī bija pirmā tikšanās ar Latvijas Valsts prezidentu un pirmā vizīte Rīgas pilī. Tagad, iedvesmoti un labu iespaidu pārņemti, jaunieši var turpināt atpūsties vasaras brīvlaikā.

Informāciju sagatavoja Gatis Kalniņš
Siguldas 83. Skautu un gaidu vienības vadītājs