5.un 6.klašu skolēni tiekas ar autori Lauru Dreiži

2.oktobrī Laurenču sākumskolā noritēja aizraujoša tikšanās 5. un 6. klašu skolēniem ar mūsdienu fantāzijas žanra grāmatu autori, rakstnieci un tulkotāju Lauru Dreiži.Skolēni ar lielu interesi klausījās Lauras stāstu par to, kā sešu gadu vecumā kopā ar Dž. Tolkīna triloģiju “Gredzenu pavēlnieks” aizsākās viņas ceļš uz brīnumaino fantāzijas pasauli un stāstu sacerēšanu. Apbrīnas vērta ir jaunās rakstnieces neatlaidība, zinātkāre un radošais ceļš līdz viņas nu jau  astoņām izdotām grāmatām un pāris manuskriptiem, kas tā vien gaida savu izdošanas dienu. Tikšanās noteikti mudinās skolēnus lasīt, nebaidīties  sapņot lielus sapņus, fantazēt un radīt ko savu – oriģinālu un unikālu!
Paldies skolēniem un skolotājiem par atsaucību un piedalīšanos, kā arī liels paldies Laurenču sākumskolas Vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica