5.b klase dodas uz hokeja spēli

9.oktobra vakarā 5.b klase kopā ar klases audzinātāju un 4 aktīviem tētiem devās vērot hokeja spēli Arēnā Rīga, kur hokeja komanda Dinamo Rīga spēkojās meistarībā ar Dinamo Minska. Skolēni aktīvi gatavojās šai spēlei, radot paši savu personalizēto karogu un citus fanošanas atribūtus. Skolēni spēles laikā parādīja to, cik enerģiski un vienoti viņi ir! Skolēni spēles gaitā tika pārsteigti ar Hokeja kluba Dinamo Rīga sarūpēto dāvanu – katram tika uzdāvināta Dinamo Rīga fanu cepurīte! Paldies skolēniem par radošumu un aktīvo darbošanos, paldies vecākiem par iesaistīšanos pasākuma organizēšanā, paldies hokeja klubam Dinamo Rīga par negaidīto, bet lielisko pārsteigumu!

Informāciju sagatavoja 5.b klases audzinātāja Ilga Sirmele