6.b klase dodas mācību un Gada klases ekskursijās uz Rīgu un Jelgavu

15.oktobrī 6.b klase devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Skolēni viesojās Ojāra Vācieša muzejā, kur uzzināja par autora dzīvi un daiļradi, paši lasīja dzeju un klausījās O.Vācieša lasīto dzejoļu ierakstus un uzzināja dažādus interesantus faktus par autora dzīvi, piemēram, kā reiz izglābta kaudze laukakmeņu bruģa. Dienas turpinājumā skolēni devās uz Swedbank ēku, kur apmeklēja finanšu laboratoriju, kas sevī ietver 5 dažādas interaktīvas spēles par finansēm un ekonomiku. Tikai tad, kad spēles bija izspēlētas, varēja atvērt seifu. Skolēni noskatījās arī filmu par bankas tapšanas vēsturi, bet ēkas 25.stāvā iesaistījās aktivitātē ar 3D briļļu lietošanu. Dienas noslēgums tika pavadīts Kara muzejā, atraktīva un zinoša gida pavadībā apskatot ekspozīcijas.
18.oktobrī notika Gada klases ekskursija (2018./2019.m.g.izskaņā 6.b klase ieguva nomināciju “Gada labākā klase Laurenču sākumskolā 5.-9.kl.posmā”), kuras ietvaros skolēni devās uz Jelgavu. Tika apmeklēts Jelgavas Trīsvienības tornis, apskatīts Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklis, iepazīts ugunsdzēsēju muzeja piedāvājums un apskatīts mūsdienu ugunsdzēsēju depo. Dienas turpinājumā tika apmeklēta karameļu darbnīca – katrs skolēns varēja mācīties pagatavot gardo saldumu! Ekskursijas noslēgums tika pavadīts Ādolfa Alunāna muzejā, kur skolēni ne tikai uzzināja par Latvijas teātra tēva dzīvi, bet arī paši spēlēja teātri. Paldies Siguldas novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu ekskursijai!

Informāciju sagatavoja 6.b klases audzinātāja Agita Kalniņa