5.klašu skolēni piedalās ķīmijas eksperimentos

28.novembrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros pie Laurenču sākumskolas 5.klašu skolēniem dabaszinību stundās viesojās Laboratorium Zinātnes skolas pārstāvis, kurš kopā ar skolēniem atklāja aizraujošo ķīmijas pasauli. Nodarbības tēma – ķīmijas attīstība Latvijā, tika realizēta, izmantojot dažādus eksperimentus, kurus caurvija stāstījums par Latvijā dzimušu ķīmiķu atklājumiem. Skolēniem bija iespēja eksperimentus ne tikai vērot, bet arī pašiem praktiski iesaistīties. Vislielāko sajūsmu sagādāja eksperimenti ar šķidro slāpekli, vienā no tiem spēlējoties ar kukurūzas nūjiņām, kuras, vispirms sasaldējot-200 grādos, pēc eksperimenta varēja arī apēst!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece