Laurenču sākumskolā noslēdzies 1.semestris

20.decembrī Laurenču sākumskolā svinīgā atmosfērā tika pasniegtas gan liecības, gan dažādi cita veida apbalvojumi. 2.-3.klašu posmā tika pasniegta 21 atzinība par augstiem sasniegumiem mācību darbā (liecībā tikai 9 un 10 balles), 1.-3.klašu posmā katrā klasē tika apsveikti 9 skolēni – vērtību vēstneši, kuri ir aktīvi iedzīvinājuši skolas vērtības ikdienas dzīvē, bet 16 skolēni saņēma pateicību par godprātīgu attieksmi pret mācību darbu. 3 skolēni tika sveikti par iniciatīvu un aktīvu līdzdalību skolas dzīvē, diplomus saņēma arī 3 skolēni, kuri sakrājuši visvairāk punktu vietnē uzdevumi.lv, bet īpašu diplomu saņēma katra 1.klase.
4.-6.klašu posmā tika pasniegtas 9 Platīna liecības par augstiem sasniegumiem mācību darbā (liecībā tikai 9 un 10 balles), 28 Zelta liecības (liecībā tikai 8, 9 un 10 balles), kā arī 40 Izaugsmes liecības tiem 5.-6.klašu skolēniem, kuri uzrādījuši vidējās atzīmes kāpumu, salīdzinot ar pagājušā mācību gada beigām. Arī šajā posmā tika sveikti 9 vērtību vēstneši, pasniegtas 14 pateicības par godprātīgu attieksmi pret mācību darbu un apbalvoti 3 aktīvākie uzdevumi.lv lietotāji. 10 skolēni saņēma pateicību par iniciatīvu un aktīvu līdzdalību skolas dzīvē. Par muzikālo sveicienu šajā rītā bija parūpējies apvienotais ansamblis un 1.klašu koris kopā ar skolotāju Kristiānu Eglīti. Katrs skolēns dāvanā no Laurenču sākumskolas Vecāku atbalsta biedrības saņēma skaistu cepuri ar skolas logo, par ko lielu paldies sakām sociālā uzņēmuma “Visi Var” čaklajiem rūķiem!
Paldies visiem skolēniem par ieguldīto darbu, vecākiem par uzmundrinājumu un spēka vārdiem tad, kad tas visvairāk nepieciešams, kā arī ikvienam skolas darbiniekam par atbalstu un līdzās būšanu ikdienas solī!
Lai skaisti svētki un tiekamies 6.janvārī!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: