Laurenču sākumskolā aizvadīts skolēnu organizēts strītbola turnīrs

21.februārī Laurenču sākumskolas aktu zālē norisinājās strītbola turnīrs 4.-6.klašu skolēniem. Idejas iniciatori un turnīra organizatori bija 6.c klases skolēni: Pauls Purgailis, Verners Salenieks, Roberts Šūmanis, Austris Grīnvalds un  Ričards Mamajs. Savu dalību turnīrā pieteica 9 komandas – pa vienai no katras klases, tādējādi cīņa par uzvarētāja titulu bija sīva. Par turnīra uzvarētājiem kļuva 6.c klases komanda, 2.vietu izcīnīja 5.c, bet 3.vietu – 4.a klases komanda. Balvu saņēma arī labākā atbalstītāju komanda – šogad šo titulu ieguva 5.c klase.
Paldies skolēniem par atsaucību, 6.c klases puišiem par iniciatīvu un veiksmīgi realizēto ideju! Tāpat sakām lielu paldies arī Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece