Laurenču sākumskolas skolotājas projektā “Tava klase”

Skaistā 11. jūnija pēcpusdienā Laurenču sākumskolas komanda devās uz attālinātā mācību projekta “Tava klase” neformālo pasākumu Rīgā. Skolu šajā projektā pārstāvēja direktora vietniece izglītības jomā un angļu valodas skolotāja Elīna Ozoliņa, krievu valodas skolotāja Valentīna Voiciša un latviešu valodas un literatūras skolotāja Santa Bērziņa.
Pasākuma laikā Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji un ministre Ilga Šuplinska teica paldies visiem iesaistītajiem pedagogiem, televīzijas darbiniekiem un citiem projekta organizētājiem. Divu mēnešu laikā tika ierakstītas attālinātās stundas dažādos mācību priekšmetos, lai tādā veidā palīdzētu bērniem un arī pedagogiem attālinātajā mācību procesā.
Kopā šajā projektā piedalījās 118 pedagogi no visas Latvijas, un esam lepni, ka 3 skolotājas ir no Laurenču sākumskolas.
Informāciju sagatavoja skolotāja Santa Bērziņa.