Pārgājienu dienas Laurenču sākumskolā

9. un 10.septembrī Laurenču sākumskolā tika organizētas “Pārgājienu dienas” – 1.-6.klašu skolēni devās atklāt gan iepriekš neizstaigātas, gan jau zināmas takas Gaujas Nacionālā parka teritorijā – tika izstaigāta Lorupes grava, apskatīta Velnala, bet kādu ceļš pa Kubeseles dabas taku aizveda arī līdz Krimuldas baznīcai. Dažas klases pārgājiena ietvaros izvēlējās nodarboties arī ar ļoti sportiskām aktivitātēm – tika apmeklēts piedzīvojumu parks “Tarzāns”, lāzertaga POLIGONS#1 un “Siguldas Futbolgolfa parks”, kurā viesojās 3.a klase – Siguldas pašvaldības rīkotā konkursa “Siguldas novada Gada klase” titula “Laurenču sākumskolas Gada klase 1.-4.klašu posmā 2019./2020.m.g.” ieguvēji, izmantojot daļu laimētā finansējuma. Pārgājiena ietvaros skolēni piedalījās gan saliedējošās spēlēs un veica dažādus uzdevumus, gan pētīja dabu sev apkārt, meklējot atbildes uz skolotāju sagatavotiem jautājumiem.

Informāciju sagatavoja Vanesa Zaļā