Laurēni raksta vēstules savu mīļāko grāmatu varoņiem

9.oktobrī Pasaules Pasta savienības 192 dalībvalstīs, arī Latvijā, atzīmēja Pasaules pasta dienu. Šajā datumā 1874.gadā dibināta Pasaules pasta savienība, kura ir otra vecākā starptautiskā organizācija pasaulē. Latviju tajā uzņēma 1921.gada 1.oktobrī un atjaunoja 1992.gada 17.jūnijā. Pasta iestādēs visā pasaulē strādā vairāk nekā pieci miljoni darbinieku, kuri gadā vidēji apstrādā vairāk nekā 320 miljardu vēstuļu. 
Šajā laikmetā, kad īpaši starp jauniešiem modernās tehnoloģijas un saziņas iespējas ir guvušas virsroku, skolas bibliotekāre aicināja: “Uzraksti vēstuli savas mīļākās grāmatas varonim!” Kopā skolēni iesniedza 73 vēstules 39 dažādu grāmatu varoņiem, pārliecinošā vadībā izvirzoties tik populārajām grāmatu sērijām par Hariju Poteru, kuras varoņiem tika adresētas 18 vēstules. 
Liels paldies skolēniem un skolotājām par dalību šajā akcijā! Ir liels prieks, ka skolēni labprāt raksta vēstules ar roku, lasa grāmatas un dalās ar saviem iespaidiem par tām ar klases biedriem, un uztic kādus savus slepenos stāstus vai jautājumus arī izlasīto grāmatu varoņiem.

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: