#EkoSkola – Putras diena 4.a klasē

“Kāpēc vecmāmiņas putras vienmēr ir garšīgas? Kādus noslēpumus zina mūsu vecmāmiņas?” Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem, 4.a klase piedalījās projektā „Vecmāmiņas garšīgāko putru receptes”. Projekta mērķis ir popularizēt putru kā mūsdienīgu ēdienu un radīt jaunas putras ēšanas tradīcijas.
Dabaszinību stundā skolotājas Daces Purviņas vadībā skolēni uzzināja, ka graudaugi ir viena no nozīmīgākajām produktu grupām, tāpēc ir svarīgi, lai mēs biežāk ēstu graudaugu ēdienus, it īpaši veselīgās putras. Mājās skolēniem bija uzdevums izvēlēties vienu vai divas vecmāmiņas putras receptes, pierakstīt tās, kopā ar vecmāmiņu vai vecākiem pagatavot putru un sagatavoties pastāstīt par praktisko darbu klasesbiedriem.
13.novembrī notika darbu prezentācija. Rezultātā tika noskaidrotas iecienītākās un, pēc bērnu domām, visgaršīgākās putras. Tika atrasta arī atbilde uz jautājumu: „Kāpēc vecmāmiņas putras vienmēr ir garšīgas?” Tas ir tāpēc, ka vecmāmiņa gatavo putru bez steigas un ar mīlestību pret savu ģimeni!

Informāciju sagatavoja 4.a klases audzinātāja Valentīna Voiciša

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: