Karjeras diena Laurenču sākumskolā

19.februārī Laurenču sākumskolā noritēja Karjeras diena. Šoreiz citādā formātā, skolēni ar profesijas pārstāvjiem tikās attālināti, Zoom platformā.
Par savām izvēlētajām profesijām aicinājām pieteikties un pastāstīt mūsu audzēkņu vecākus. Un sakām lielu paldies tiem, kuri atsaucās un labprāt dalījās ar savu stāstu, pieredzi un zināšanām par konkrēto profesiju, kurā darbojas. Tāpat sakām paldies Siguldas 27.kājnieku bataljona zemessardzes un NBS pārstāvjiem.

Šajā karjeras dienā skolēniem bija iespēja iepazīt tuvāk fizioterapeita, braukšanas instruktora, būvniecības inženiera, IT sistēmu arhitekta, notāra, mūziķa, dabas aizsardzības pārvaldes speciālista, organizāciju psihologa un militārā dienesta profesijām.  Laiks tika atvēlēts arī jautājumu uzdošanai, prezentācijām un dzīviem demonstrējumiem, rosinot skolēnus aizdomāties par savām prioritātēm, vēlmēm, talantiem un iespējām, izsapņojot savas nākotnes profesijas. Kas, kā šodien dzirdējām, ir vērtīgi un mēdz piepildīties. Šādas tikšanās iedvesmo un motivē būt mērķtiecīgiem.

Paldies visiem, kas iesaistījās!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: