1.b klases skolēni attālināto mācību laikā eksperimentē, zīmē un izzina

 1. b klases skolēni ir kļuvuši par maziem zinātniekiem! Divas nedēļas attālināto mācību laikā tika veikti eksperimenti, bet pagājušajā nedēļā skolēni veica eksperimentu – varavīksnes radīšana! Skolēniem un skolotājai par prieku eksperimenta veikšanas laikā saule lutināja, tāpēc izdevās īstenot eksperimentu ar ūdens glāzi un saules stariem, kuri, atstarojoties ūdenī, uz virsmas rada varavīksni. Tika arī eksperimentēts ar krāsām – no trīs pamatkrāsām sajauktas varavīksnes krāsas.

Vēl pagājušajā nedēļā 1.b klases skolēni iepazina profesiju pasauli. Viens no uzdevumiem bija noskaidrot, kādās profesijās strādā mamma, tētis vai kāds cits ģimenes loceklis. Tapa lieliski zīmējumi ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī latviešu valoda stundā skolēni pastāstīja ne tikai to, kas ir viņu ģimenes locekļi pēc profesijas, bet arī – kādi pienākumi un prasmes nepieciešamas, lai strādātu, piemēram, par galdnieku, frizieri, ķīmiķi, skolotāju, mehāniķi. 

Savukārt vizuālājā mākslā 1. b klases skolēni iemūžināja ēkas, kas viņiem šķiet skaistas gan tuvākā, gan tālākā apkārtnē. Lūk, kā mums zināmas ēkas izskatās bērna acīm! Vai vari tās atpazīt? 

Informāciju sagatavoja 1.b klases audzinātāja Santa Kadiķe

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: