Laurenču sākumskolas skolniece pārstāvēs Siguldas novadu Skaļās lasīšanas sacensībās reģionālā mērogā

Laurenču sākumskolā noslēgušās Skaļās lasīšanas sacensības, kuras šogad norisinājās tikai starp piekto klašu skolēniem, jo nākamā kārta reģionu un valsts līmenī plānota nākamajā mācību gadā – septembrī.
Skaļās lasīšanas sacensības jau ceturto gadu rīko Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs ar mērķi pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.
Piedaloties Skaļās lasīšanas sacensībās, skolēniem tiek dota brīnišķīga iespēja kļūt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā un varbūt pat valsts līmenī. Valsts fināls plānots 25. septembrī Gaismas pilī, tā laikā tiks izraudzīts valsts lasīšanas čempions. Ja pulcēšanās noteikumi to atļaus, uz finālu tiks uzaicināta visa klase.

Ar prieku varam paziņot, ka 2021.gada Skaļās lasīšanas sacensību uzvarētāja Laurenču sākumskolā ir 5.a klases skolniece Dārta Neringa Krastkalne!
Dārta sacensībām bija izvēlējusies fragmentu no Elēnas Favilli un Frančeskas Kavallo grāmatas “Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm”.

Apsveicam un vēlam veiksmi, pārstāvot Siguldas novadu jau reģionālā mēroga sacensībās Salaspilī, kuras norisināsies septembrī.

Paldies visiem pārējiem piektklasniekiem, kas piedalījās un skolotājām par ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: