Laurenču sākumskolā aizvadītas piedzīvojumu dienas

24. un 25.maijā skolēni un viņu ģimenes bija aicināti doties piedzīvojumu dienas aktivitātēs Laurenču sākumskolas apkārtnē. Uzdevums bija ar fotoorientēšanās elementu palīdzību, atrast vārdus, salikt tos secībā, lai izveidotu mīklu un atminēt to. Šī aktivitāte tika apvienota ar Slēpņošanu un par slēpņu izvietošanu bija parūpējušies vairāku klašu skolēni, organizējot to kopā ar klašu audzinātājiem. Īpašu atzinību izpelnījās arī direktora Kristapa Zaļā slēpnis, kura atrašanai bija nepieciešams sekot norādēm dziesmās un to nosaukumos.

Paldies visiem par piedalīšanos un prieku, ko vairojat iesaistoties!
Pieciem skolēniem, kuri ir iesnieguši visas pareizās atbildes, būs iespēja izlozes kārtībā tikt pie pārsteiguma balviņām. Tās tiks izlozētas 31.maijā Svinīgajā līnijā plkst. 9:00. Ja laimīgais dalībnieks būs no 4.-6.klašu grupas, par to būs informācija arī Svinīgajā līnijā plkst. 11:00.

Paldies sporta skolotājiem Dainim Tašiņam un Marekam Veicam par Fotoorientēšanās aktivitātes sagatavošanu un paldies direktoram, 4.b, 5.a un 6.b klašu skolēniem un audzinātājām par Slēpņu izvietošanu.

Informāciju sagatavoja Ilga Sirmele

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: