Siguldas 83. skautu un gaidu vienība piedalās virtuālajā nometnē “Rudens Rēbuss” un projektā “Rūpes par sevi”

Laikā, kad tikties ar skautu un gaidu draugiem klātienē nav iespējams, tomēr tādus rudens nometnes priekus kā dubļus, salstošos pirkstu galus un kopābūšanu gribas izbaudīt, organizācijas biedriem ir iespēja piedalīties attālinātajā rudens nometnē.

No 25. oktobra līdz 3. novembrim Siguldas 83. skautu un gadu vienības biedri kopā ar citiem organizācijas dalībniekiem piedalās Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas organizētajā virtuālajā nometnē “Rudens Rēbuss”.

Nometnes laikā dalībniekiem ir jāveic vismaz 2 individuālie uzdevumi, atbilstoši savai vecuma grupai jāveic izziņas pārgājieni un jāpiedalās Lielajā spēlē, kas notiks Zoom platformā 3. novembrī. Dalībnieki uzdevumus var veikt gan individuāli, gan kopā ar ģimeni.

Paralēli nometnei Siguldas vienības biedri arī aktīvi iesaistās projektā “Rūpes par sevi”. Šī projekta mērķis ir sniegt atbalstu un idejas, kā parūpēties par sevi un arī savu tuvāko. COVID-19 vīrusa izraisītās pandēmijas laiks ir bijis patiesi izaicinošs daudziem. Gan pieaugušie, gan jaunieši ir saskārušies ar motivācijas trūkumu, skumjām, apātiju, dusmām, vientulības sajūtu, nespēku, grūtībām saņemties. Daudziem šīs sajūtas turpinās, citiem tās ir mainījušas skatu pašiem uz sevi un dzīvi kopumā. Tādēļ projektam ir radīta brošūra “Rūpes par sevi”, kur apkopoti dažādi ieteikumi dzīves kvalitātes uzlabošanai – izvēlies tos, kas katram der vislabāk, censties tos praktizēt un ieviest savā ikdienā pēc iespējas regulārāk. Brošūra ir pieejama arī elektroniski. Lai rūpes par sevi un cilvēkiem Tev apkārt ir patīkamas, interesantas un vērtīgas!

Projekts tiek organizēts programmas  “Bērnu un jauniešu socializēšanās, emocionālās veselības un jaunu prasmju pilnveide” ietvarā ar Sabiedrības integrācijas fonds finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Siguldas 83. skautu un gaidu vienības vadītājs

Gatis Kalniņš

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: