Skolas bibliotēka – vieta, kur skolēniem pabūt gan klātienē, gan attālināti!

Katram ir sava mīļākā vieta, kur atpūsties, uzkrāt spēkus un zināšanas, ievilkt elpu un vienkārši pabūt. Mūsu skolas skolēniem tāda vieta noteikti ir skolas bibliotēka, kurā par labo auru un daudzajām grāmatām rūpi tur mūsu lieliskā bibliotekāre Marita Veica.

Kamēr mūsu skolēniem mazliet jāpaciešas, lai atkal kopā skrietu pie Maritiņas, kā bērni mīļi dēvē mūsu bibliotekāri, mēs attālināti varam priecāties par visiem skolas bibliotēkas projektiem, darbiņiem un aktivitātēm.

Paldies Maritiņai, ka neļauj mums aizmirst par grāmatu un lasīšanas prieku arī attālinātajā mācību procesā!

Bet par to, kā mūsu skolas bibliotēkā darbi rit, variet izlasīt skolasvards.lv 20. un 21. lpp. –> Žurnāls “Skolas Vārds” (skolasvards.lv)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: