Aicinām uz Laurenču sākumskolas Pankūku brokastīm!

28.augustā no plkst.10.00 līdz 12.30 gaidīsim visas Laurenču sākumskolas ģimenes, īpaši 1.klašu skolēnus un viņu vecākus, uz Laurenču sākumskolas Pankūku brokastīm!!
1.klašu skolēniem būs iespēja piedalīties radošajā nodarbībā pie klases audzinātājas:
10.00-10.40 – 1.c un 1.d klase
11.00-11.40 – 1.a un 1.b klase

28.augusta Pankūku brokastu laikā var tikt veikta fotografēšana. Fotoattēli tiks izvietoti Laurenču sākumskolas mājaslapā laurenci.edu.lv un Facebook kontā “Laurenču sākumskola”.
Pārzinis: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150
Datu apstrādes nolūki: informācijas atklātības nodrošināšana un sabiedrības informēšana. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes http://www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.