Laurenču sākumskolā aizvadītas “Pankūku brokastis”

28.augusta rītā Laurenču sākumskolā no plkst.10.00 līdz 12.30 norisinājās pasākums “Pankūku brokastis”, kas kopā pulcēja Laurenču sākumskolas ģimenes. Pirms jaunā mācību gada sākuma skolēniem un viņu ģimenēm bija iespēja aprunāties ar skolas direktoru Kristapu Zaļo, piedalīties foto orientēšanās spēlē, meklējot apslēptas norādes abos Laurenču sākumskolas korpusos, darboties radošajā darbnīcā kopā ar skolas bibliotekāri, veidojot grāmatzīmes.
Stikla zālē visus interesentus gaidīja Kahoot erudīcijas spēle “Vai pazīsti Laurenčus?”, bet āra teritorijā visus sagaidīja Siguldas 83.Skautu un gaidu vienības dalībnieki ar vadītāju Gati Kalniņu. 1.klašu skolēni šajā rītā darbojās radošajā nodarbībā pie savām klašu audzinātājām. Ēdnīcā visa pasākuma laikā jebkurš varēja baudīt siltas un gardas pankūkas un tēju. 
Sakām lielu paldies visām ģimenēm, kuras izvēlējās šo rītu pavadīt kopā ar mums, kā arī Laurenču sākumskolas darbiniekiem par palīdzību pasākuma organizēšanā! Liels paldies Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Zaļā

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: