Laurenču sākumskolas skolēni piedalās ERASMUS+ “Jauniešu apmaiņas projektu darbnīca” mācībās

2022.gada 9. un 10. septembrī viesnīcā Hotel Sigulda Laurenču sākumskolas 6.a klases skolnieki Marta Elīza Jaunzeme un Aleksis Polis piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras rīkotajās ERASMUS+ “Jauniešu apmaiņas projektu darbnīca” mācībās. Skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs, apguva jaunas prasmes un iemaņas, kā arī uzzināja, kas ir ERASMUS+ mobilitātes projekti. 13. septembrī notiks zoom sazvans, lai visi kopā varētu pārrunāt neskaidros jautājumus par projekta pieteikuma sagatavošanu.

Ar prieku ziņojam, ka, kopā ar jauniešiem, esam uzsākuši projekta pieteikuma sagatavošanu, lai 4. oktobrī to iesniegtu izvērtēšanai JSPA.

Rakstu sagatavojusi matemātikas skolotāja Marina Žakoviča