6.a klase piedalās pārgājienā “Mežonīgā Līgatne” un apmeklē lauksaimniecību “Silpurmāšas”

28. septembrī 6.a klases skolēni un viņu vecāki piedalījās pārgājienā “Mežonīgā Līgatne”. Tur mūs sagaidīja stundu ilgs piedzīvojums koku galotnēs, 4-7 m augstajos tīklu labirintos. Tad divu stundu pārgājiens gida pavadībā pa Līgatnes nepieradināto dabu. Mēs gājām gar Līgatnes upi, redzējām apslēptās alas un iežu atsegumus, daudz dubļus un skaistus skatus. Pa Līgatnes mežonīgajām takām tika noieti aptuveni 7 km. Jaunieši palīdzēja viens otram pārvarēt meža izaicinājumus. Tīklu parka kafejnīca pagatavoja brīnišķīgas, lieliskas un ļoti gardas pusdienas.

Pēc pusdienām mēs devāmies uz lauksaimniecību “Silpurmāšas”, lai salasītu garšīgas rudens avenes, ar kurām iepriecinātu bērnus un jauniešus ar invaliditāti no biedrības „Cerību spārni”. 10 kilogramus lielas skaistas ogas ar prieku pieņēma biedrības darbinieki. Mums arī bija liels gandarījums un prieks par paveikto. “Tikai priecīga sirds rod baudu, darot labus darbus” (Imanuels Kants )

Mēs esam pateicīgi biedrībai “Māksla labsajūtai”, kura sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības Sociālo dienestu un finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda (Projekts Nr. 2022.LV/ĢDP/137 “Pasākumu kopums “Mana ģimene, mans spēks”” ) palīdzēja realizēt mūsu plānus un mūsu sapņus.

Informāciju sagatavoja Līva Zinberga, Evelīna Izmailova, Elinda Guka, Rēzija Krauze – 6.a klase

Klases audzinātaja Valentīna Voiciša

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: