6.A klases ekskursija Rīgā

“Laimas” šokolādes muzejā šokolādi var izbaudīt ar visām maņām – ieraudzīt, sagaršot, sadzirdēt un sajust! 17.februārī par to pārliecinājās arī Laurenču sākumskolas 6.a klase.
Jaukas gides vadībā skolēni uzzināja Laimas šokolādes fabrikas vēsturi un nedzirdētus faktus, izpētīja šokolādes pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu, izbaudīja ceļojumu šokolādes pasaulē, nogaršoja karsto šokolādes dzērienu un noskaidroja kā top šokolāde. Radošajā šokolādes darbnīcā paši izgatavoja šokolādes konfektes un paņēma tās līdzi, iesaiņotas glītā kārbiņā. Šokolādes darbnīca patika visiem!
Otrais ekskursijas objekts – kultūrizglītības nodarbība Ziedoņa klasē, kurās skolēniem bija dota iespēja iepazīties ar Imanta Ziedoņa personību un daiļradi neierastā veidā: aizrautīgā izlaušanās spēlē, liekot lietā zināšanas par I. Ziedoņa grāmatu “Blēņas un pasakas.”
Nodarbības laikā skolēniem bija jāveic dažādu, savstarpēji saistītu, uzdevumu virkni, kas attīsta caurviju prasmes – lasītprasmi, radošumu, sadarbības prasmes un loģiku. Izlaušanās spēles laikā izglītojamie šos uzdevumus veica trīs izlaušanās istabās, kuras balstītas uz trīs I. Ziedoņa pasakām.
Rakstu sagatavoja klases audzinātāja Valentīna Voiciša

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: