” Latvijas skolas soma” ietvaros Valmieras Drāmas teātra izrāde “Slinkums”.

1.- 5. klašu skolēnu iespēja skatīties 15.maijā ” Latvijas skolas soma” ietvaros Valmieras Drāmas teātra izrādi “Slinkums”.

Trīs draugiem skolā tiek uzdots uzdevums, diemžēl ne visi  viņi ir tik čakli, lai to izpildītu, bet sliņķiem tiek dota otra iespēja. Kūtrākais no draugiem piedāvā iespēju visiem kopā doties uz Sliņķu zemi. Tā ir vieta, kur pašam  pat ne drusciņ nav jācenšas, tur ir burvju spilvens, kas mācās skolēna vietā, ēdiens, kas pats apēdas, un sporta stundās notiek treniņi slinkošanā. Šī pasaule šķiet ļoti vilinoša, tā sevī ievelk un vairs nelaiž vaļā! Slinkums dažreiz piemeklē ikvienu no mums, ir pat veselīgi reizēm paslinkot, bet ir jābūt uzmanīgiem, jo pārāk ilga slinkošana ir kaitīga veselībai un prātam.

Izrāde bija neatkārtojama ar to, ka aktieri iesaistīja skolēnus aktivitātēs – viņi varēja dziedāt, piedāvāt un izteikt savas idejas, kā arī atbildēt uz aktieru jautājumiem.  Izrāde mācīja aizdomāties par to, ko nodara slinkums un kā no tā atbrīvoties, vai vērts vispār ielaisties sadarbībā ar slinkumu?

Informāciju sagatavoja: Anete Štolca.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: