1.a un 1.d klase apmeklē Latvijas Nacionālo bibliotēku un Nacionālo teātri

1.a un 1.d klase kopā ar skolotājām Inetu un Ingu, un skolēnu mammām 8.martā apmeklēja Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu un Margaritas Stārastes darbu izstādi-veltījumu mākslinieces 110. gadu jubilejai.
Izstādē bija iespējams baudīt četrus gadalaikus, izpētot filigrānos pasaku tēlus- zīmuli Sārtuli, piparkūku vīriņu Kraukšķīti, Zīļuku, Lieldienu zaķēnus, epizodes no filmām, ko tik meistarīgi veidojuši leļļu animācijas mākslinieki.
Vēlāk visi kopīgi devās uz Latvijas Nacionālo teātri, lai piedzīvotu izrādi “Pinokio”- klasisko stāstu par galdnieku, kas no koka pagales izgrebj lelli, kas atdzīvojas un aizved skatītājus fantāziju pasaulē. Izrādē caurvijas tēmas par dzīvo/nedzīvo, vai dzīvība ir vērtība, kāpēc jāmācās, vai drīkstu uzticēties svešiniekiem un citas.
Paldies Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja 1.a un 1.d klases audzinātājas Ineta Buķele un Inga Ulnicāne